Новини

Як у нас турки куштували шаурму

Шаурма з доставкою хмельницький СИТИЙ ДЯДЯ 8

Як у нас турки куштували шаурму

Хочемо розповісти про особливу історію, яка сколихнула (і порадувала) увесь колектив «Ситого Дяді».

Здавалося б, не трапилось нічого особливого – до нашого закладу (а ви ж знаєте, що ми працюємо як на замовлення і пропонуємо смачну шаурму, бургери і хот-доги з доставкою, так і раді бачити всіх поїсти у «Ситому Дяді» смачною вуличною їжею) завітали два чоловіки з Туреччини. 

Вже від самого початку вони були впевнені і прямо нам сказали: «А ну, покажіть, на що ви перетворили наш донер-кебаб».

«Мій батько робить кебаби у центрі Стамбулу», – додав інший і дав нам зрозуміти, що ми проходимо іспит. Але готували як завжди: тоненький свіжий лаваш, соковите куряче м’ясо, приготоване на вертикальному грилі, салат, свіженькі огірки і помідори, морква і суміш наших особливих соусів. Все це доводиться на готовності на прес-грилі, і лаваш стає струмки – і контраст між ніжним м’ясом і хрустким хлібом стає яскравим і має космічний смак.

Вердикт чекали не довго: кілька разів відкусивши кебаб, турки почали посміхатись і показувати великий палець. «Майже як вдома!», «Мій батько робить шаурму за іншим рецептом, але таку саму я їв на узбережжі Анталії».

Чи приємно нам було чути ці слова? Ми були щасливі! Турецька шаурма Хмельницький СИТИЙ ДЯДЯ

Як пояснити наші емоції із цього приводу? Дозвольте навести кілька алегорій. Для нас це ніби ми заходимо у ресторанчик у США і куштуємо там борщ, який такий само, як готувала бабуся у дитинстві, коли ви приїжджали до неї влітку у селі. Чи спробували у Японії мариновані помідори, і не можете зрозуміти, яким чином їх приготували за рецептом вашої мами? Чи куштували ідеальні галушки – але не у Полтаві, а в Єгипті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як вибрати зимові дутіки: поради та рекомендації і розпродаж

Вміння передати особливі смаки, відтінки і запахи кухні іншої країни говорить про неабиякий талант кухаря, його відчуття їжі. І ми щиро раді, що у «Ситому Дяді» такі є. Заходьте до нас у гості чи замовляйте шаурму із доставкою у Хмельницькому, і ми запросимо вас у справжню східню казку. Ви побуваєте у Туреччині – принаймі на час, поки не доїсте ваш кебаб.

Поділитись:

Залишити відповідь